سرخط اخبار

خدمت رسانی به مناطق مرزی همسو با رویکرد عدالت محوری دولت است

به گزارش ایرنا، زاهد محمودی روز چهارشنبه در نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، اظهارکرد: در سایه تدبیر و تعامل سازنده، امروز شاهد بهره مندی تمامی شهرها و اکثر روستاهای این شهرستان از نعمت گاز هستیم.

 

وی با اشاره به سیاست دولت یازدهم در رفع محرومیت از چهره روستاها به خصوص روستاهای مرزی، اظهارکرد: با برنامه ریزی لازم عملیات گازرسانی به روستای تاریخی اشتبین که تنها روستای بالای 20خانوار فاقد گازرسانی است در دستور کار شرکت گاز در سال جاری است.

محمودی ابراز امیدواری کرد با برخورداری تمامی روستاهای شهرستان از نعمت گاز طبیعی، شاهد رونق تولید و شکوفایی اقتصاد روستایی خواهیم بود.

در این نشست که با هدف بررسی آخرین وضعیت گازرسانی در شهرستان جلفا برگزار شد، مدیرعامل شرکت گاز استان از برخورداری 100 درصدی نقاط شهری و 93 درصدی نقاط روستایی شهرستان از گاز طبیعی خبر داد.

ولی الله دینی گفت: موقعیت خاص شهرستان از جمله مرزی بودن و گردشگر پذیری و نیز استقرار منطقه آزاد ارس زمینه را برای خدمات دهی بیشتر فراهم کرد.

وی افزود: عملیات گازرسانی به روستاهای محروم و دورافتاده تلکری و نظرکندی به اتمام رسیده و برخورداری روستای اشتبین در دستور کار قرار گرفته و به زودی آغاز می شود.

دینی این موفقیت ها را حاصل تعامل سازنده مدیریت عالی شهرستان و همراهی مردم با شرکت گاز استان بیان کرد.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر جمعیت در 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

بازدید 483 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %