سرخط اخبار
اخبار حوادث شهرستان جلفا

اخبار حوادث شهرستان جلفا (7)

گرگ گرسنه 21 راس بز را در هادیشهر درید Featured
دوشنبه, آبان 10 1395

یک قلاده گرگ گرسنه بامداد دوشنبه با حمله به یک آغل نگهداری بز در هادیشهر، 16 راس از آنان را کشت و 5 راس را زخمی کرد.

کارگر جوشکار با افتادن از طبقه نهم ساختمان جان باخت Featured
سه شنبه, آبان 04 1395

کارگر جوشکار ساختمان در حین انجام کار در ساختمان در حال احداث در منطقه آزاد ارس( محدوده شجاع) به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی با افتادن از طبقه نهم و برخورد به اسکلت آهنی واحدها به شدت مصدوم و پس از انتقال به بیمارستان هادیشهر جان باخت.

سه شنبه, مرداد 05 1395

به گزارش ايرنا، حميد شيرعلي زاده روز دوشنبه به خبرنگار ايرنا گفت: طرح بسيج سلامت نوروزي از اول اسفند 94 تا 15 فروردين 95 در اين شهرستان اجرا شد كه در نتيجه بازديد از اماكن تهيه و توزيع مواد غذايي اين مقدار مواد غذايي كشف و معدوم شد.

سه شنبه, مرداد 05 1395

به گزارش ایرنا، زاهد محمودی روز یکشنبه در بازدید از این طرح که به دنبال مراجعه های مکرر و نارضایتی های مالکان صورت گرفت، افزود: طرح های مسکن مهر به هیچ وجه با کار کارشناسی توام نبوده و در حق مالکان ظلم شده است.

سه شنبه, مرداد 05 1395

زاهد محمودی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش عصر امروز باران در این شهرستان سبب آبگرفتگی معابر شهر هادیشهر و ورود آب به برخی منازل شد.

دوشنبه, مرداد 04 1395

به گزارش ایرنا، زاهد محمودی روز چهارشنبه در نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، اظهارکرد: در سایه تدبیر و تعامل سازنده، امروز شاهد بهره مندی تمامی شهرها و اکثر روستاهای این شهرستان از نعمت گاز هستیم.

دوشنبه, مرداد 04 1395

به گزارش خبرنگار ایرنا، جسد مزبور حوالی ساعت سه بامداد در این مکان رها شده بود که نزدیک ساعت اداری صبح ، کارکنان بیمارستان متوجه وجود جسد شده و با اطلاع فوری موضوع به پلیس، مراتب توسط مراجع ذیربط مورد پیگیری قرار گرفت.

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %