سرخط اخبار

با حکم استاندار آذربایجان شرقی/داود گرشاسبی به عنوان فرماندار جدید شهرستان جلفا منصوب شد

آیین تکریم و معارفه فرمانداران پیشین و جدید جلفا روز دوشنبه برگزار و داود گرشاسبی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرماندرای جلفا، این آیین با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی و اعضای شورای اداری این شهرستان در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
در این مراسم که امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسوولان لشکری و کشوری و قضایی، اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، فعالان ساسی و فرهنگی، حامیان مردمی و فعالان ستاد تبلیغاتی دکتر روحانی حضور داشتند، از خدمات 42 ماهه زاهد محمودی قدردانی و داود گرشاسبی به عنوان فرماندار جلفا معرفی شد.
وی پیش از این مسوولیت فرمانداری شهرستان سراب را برعهده داشت.
گرشاسبی مسوولیت فرمانداری خداآفرین در آذربایجان شرقی، بخشدار قشلاق دشت و جعفر آباد بیله سوار در استان اردبیل،کارشناس سیاسی – اجتماعی استانداری اردبیل را در نیز در کارنامه خود دارد.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در این آیین، انقلابی بودن و مدیریت جهادی مدیران را از شاخصه های دولتمردان در دولت تدبیر و امید و رمز موفقیت آنان بیان کرد.
سعید شبستری اظهار کرد: به رغم کمبود امکانات و اعتبارات دولتی، امروز شاهد پیشرفت در بسیاری از مینه ها هستیم و این به برکت عقلانیت و تدبی رو تلاش برای امید افزایی دولت تدبیر و امید است.
وی افزود: دولت تدبیر و امید نشان داد که بدون توجه به گرایش ها و با حفظ وحدت و تعامل و همدلی می توان بر مشکلات غلبه کرد و رضایت مندی مردم از عملکرد دولت و کارهای انجام شده در انتخابات اخیر نشان داده شد.
معاون استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: نگاه جناحی به امور کارساز نبوده و باید با نگاه ملی و فرابخشی به مسایل و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در پیشبرد اهداف عالیه نظام قدم برداشت.
شبستری با بیان اینکاه باید بخش عظیمی از اقتصاد به مردم واگذار شود، افزود: تلاش برای افزایش جذب سرمایه گذاری با هدف تولید و اشتغال باید دغدغه مسوولان باشد.
وی خطاب به مدیران گفت: هر مدیری حوصله کار و کوشش را در خود احساس نکرده و یا توان انجام امور را ندارد بدون تعارف باید خود را کنار بکشد و این امر باید سرلوحه مدیریت عالی شهرستان باشد.
شبستری با اشاره به ظرفیت های موجود در شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس، خاطر نشان کرد: می توان با برنامه ریزی و تدبیر در پیشرفت منطقه و شهرستان و به خصوص توجه جدی به بخش گردشگری، در رونق کسب و کار و به تناسب آن تولید و اشتغال در این شهرستان قدمهای مفیدی برداشت.
امام جمعه شهرستان جلفا نیز در این مراسم با برشمردن خصوصیت های دولتمردان در حکومت اسلامی، بر حفظ وحدت و همدلی در میان مسوولان تاکید کرد.
حجت الاسلام علی انتظاری با تقدیر از خدمات شایسته فرماندار قبلی، تلاش برای توسعه و آبادانی شهرستان و تولید و اشتغال را به فرماندار جدید توصیه کرد.
نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس شورای اسلامی سخنران دیگر این آیین بود که التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی، احترام به تمامیت ارضی کشور و ولایت پذیری را رمز موفقیت دولتمردان بیان کرد.
محمد حسن نژاد اظهار کرد: خوشبختانه کارهای مهم و بزرگی در سطح شهرستان به خصوص نقاط مرزی و دور افتاده شهرستان در سایه همدلی و وحدت و توجه ویژه دولت یازدهم صورت گرفته که جای بسی امیدواری است.
وی از منطقه آزاد ارس به عنوان موهبت الهی برای توسعه شهرستان و استان یاد کرد و با تاکید بر نگاه ویژه به مناطق آزاد در برنامه ششم توسعه، ابراز امیدواری کرد این منطقه بتواند در جهت منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال و مهمتر از همه تولید و اشتغال قدم بردارد.
فرماندار جدید شهرستان جلفا در سخنان کوتاهی با تاکید بر استفاده از ظرفیت نخبگان و آحاد مردم در کنار بهره مندی از ساختارهای فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی شهرستان برای توسعه و پیشبرد اهداف، اظهار کرد: خوشبختانه مسیر پیشرفت شهرستان هموار شده و با تلاش مضاعف شاهد تحول شگرفی در شهرستان خوهیم بود.
داود گرشاسبی افزود: باید تلاش کرد با نگاه رشدی به توسعه با رویکرد توسعه همسوی تمامی ساختارها و توجه به شهروند محوری با حفظ عقلانیت و هم افزایی در توسعه شهرستان حرکت کنیم.
جلفا یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی با 60 هزار نفر جمعیت در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز این استان واقع شده است.
این شهرستان از دو بخش مرکزی و سیه رود و 54 روستا و سه شهر جلفا، هادیشهر و سیه رود تشکیل شده است.

بازدید 291 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %