سرخط اخبار

تدبیر و امید برای تولید و اشتغال/چند طرح خدماتی – درمانی با حضور معاون سیاسی، امنیتی استاندار در شهرستان جلفا افتتاح شد

در گرامیداشت هفته دولت و در پنجمین روز آن، بهره برداری از سه طرح خدماتی – درمانی با هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی – امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان جلفا به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، این طرح ها شامل بهره برداری از بخش ICU، بخش LDR ( زایمان پیشرفته) و بخش اعصاب و روان بیمارستان ساجدی هادیشهر بود که امروز بهره برداری رسید.

بخش ICU  با چهار تخت و در رزمینی به مساحت 220 متر مربع و با هزینه ای بالغ 16 میلیارد ریال، بخش LDR  یا بخش زایمان پیشرفته در 120 متر مربع در دو اتاق مجزا با هزینه ای بالغ بر 4 میلیارد و 500 میلیون ریال تکمیل و مورد استفاده قرار گرفت.

همچنین بخش اعصاب و روان بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر با 420 متر مربع و 7 تخت با امکانات و ابزار مجهز مطابق با استانداردهای حوزه بهداشت و درمان در اختیار بیماران این بخش قرار گرفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در آیین بهره برداری از این طرح ها که با حضور خیرین سلامت شهرستان برگزار شد، بر عزم دولت در زمینه رفع محرومیت های درمانی از نقاط مختلف کشور در استمرار سیاست های دولت یازدهم در دولت جدید تاکید کرد.

سعید شبستری افزود: امروز شاهد تحول اساسی در حوزه درمان و سلامت مردم هستیم و رضایت مندی مردم از خدمات دولت در این بخش مؤید موفقیت دولت در طرح تحول سلامت است.

وی خاطرنشان کرد: به واسطه سیاست های دولت در اجرای عدالت بهداشتی و درمانی و بهره مندی  یکسان آحاد مردم از خدمات درمانی مطلوب در تمامی نقاط، خوشبختانه شاهد رفع بسیاری از مشکلات در اقصی نقاط کشور در زمینه بهداشت و درمان هستیم.

شبستری تصریح کرد: دولت یازدهم در تمرکز زدایی امکانات درمانی و سوق دادن آن به سمت نقاط محروم و کم برخوردار علیرغم کمبود منابع مالی با اختصاص 2هزار میلیارد تومان در بخش سلامت به موفقیت های بزرگی دست یافت.

وی با تقدیر از نقش خیرین سلامت در ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات درمانی، گفت: خیرین در همه حال یار و یاور دولت بودند و حاصل این همراهی، کسب رتبه نخست کشوری در حوزه سلامت توسط استان می باشد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: دولت یازدهم در کنار کارهای عمرانی، افتخار دارد که 55 درصد عمران و آبدانی را به سمت روستاها کشانده است.

شبستری افزود: امروز دولت تدبیر و امید به برخورداری 90 درصد  روستاهای محروم و دور افتاده از امکانات اولیه نظیر گاز، راه ارتباطی، آب و برق و خدمات درمانی بر خود می بالد.

امروز همچنین بهره برداری از میدان خاکی تنیس هادیشهر با 660 میلیون ریال هزینه و یک واحد پرورش مرغ محلی با 500 میلیون ریال هزینه کرد آغاز شد.

در طول هفته دولت سال 96 دهها طرح عمرانی – خدماتی با هزینه ای بالغ بر 40 میلیارد ریال در شهرها و روستاهای شهرستان جلفا بهره برداری می شود.

 

بازدید 198 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %