سرخط اخبار

فرماندار جلفا از تایید نهایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر در این شهرستان خبر داد

انتخابات شورای اسلامی شهر در شهرستان جلفا تایید نهایی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جلفا، فرماندار شهرستان جلفا با اشاره به انجام بررسی‌های انجام شده در مورد شکایات واصله به ستاد انتخابات این شهرستان، از تأیید نهایی انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای جلفا، هادیشهر و سیه رود از سوی هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان خبر داد.
زاهد محمودی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: به دنبال اعتراضات کاندیداهای شورای اسلامی شهر و بررسی و رسیدگی به شکایات در هیات نظارت و هیات اجرایی شهرستان و به دنبال آن اعتراض مجدد برخی کاندیداهای شورای شهر، در نهایت هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی صحت انتخابات در حوزه های شهری در این شهرستان را تایید کرد.
وی افزود: طبق قانون نامزدهای شوراهای شهر و روستا دور روز بعد از انتخابات فرصت اعتراض داشته و هیئت نظارت هم پنج روز برای بررسی شکایات فرصت داشتند که شکایات با اجرای مرّ قانون رسیدگی شد.
فرماندار جلفا خاطرنشان کرد: بازرسانی از هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی و هیات عالی استان با حضور در شهرستان و بررسی روند اجرای انتخابات، موارد را به هیات مرکزی انعکاس که در نهایت  هیات عالی نظارت بر انتخابات استان با استناد به گزارش و بررسی دقیق موارد، رای به صحت و تایید نهایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر های جلفا ، هادیشهر و سیه رود داد.
محمودی با تبریک مجدد به منتخبین مردم، ابراز امیدواری کرد؛ شوراهای منتخب با توکل به خدای متعال و استفاده از ظرفیت های محلی و حمایتهای ویژه دولت در خدمت به مردم و توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها تلاش کنند.
به گفته محمودی، آگهی تایید نهایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه جلفا، هادیشهر و سیه رود از طریق ستاد انتخابات شهرستان در اولین فرصت منتشر و به اطلاع عموم خواهد رسید.
در جریان انتخابات 29 اردیبهشت پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان جلفا بیش از 96 درصد واجدین شرایط در انتخابات شرکت کردند.

 

بازدید 317 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %