سرخط اخبار

بازدید معاون عمرانی استاندار از روند تکمیل پروژه آبرسانی به دشت هادیشهر

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در سفری به شهرستان جلفا از مراحل اجرا و تکمیل پروژه آبرسانی به دشت هادیشهر بازدید و در جریان آخرین وضعیت تکمیل این پروژه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا،در این بازدید که فرماندار شهرستان جلفا و مدیرعامل آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی نیز معاون استاندار را همراهی می کرد، گزارشی از روند اجرای پروژه ارایه شد.
پروژه آبرسانی به دشت هادیشهر از سال 90 آغاز شده و طی سه سال گذشته با توجه ویژه دولت یازدهم و تخصیص اعتبارات لازم و کافی عملیات اجرایی آن شتاب بیشتری گرفته است.
برای اجرای این پروژه با پیشرفت 97 درصد برای اجرای پمپاژ وخطوط انتقال توسط سازمان اب منطقه ای بیش از یکهزار میلیارد ریال و برای اجرای شبکه های فرعی بیش از 160 میلیارد ریال توسط سازمان جهاد کشاورزی هزینه شده است.
با اتمام و بهره برداری از پروژه در آینده نزدیک، برای بیش از 1000 نفر به صورت مستقیم و برای 3000 نفر به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.
اراضی غرب هادیشهر که برای کشت گندم و محصولات زراعی بسیار حاصلخیز می باشد، به دلیل نبود آب کشاورزی بلا استفاده رها شده بود که به زودی شاهد تحول اساسی در کشت انواع محصولات زراعی در این اراضی خواهیم بود.

 

بازدید 345 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %