سرخط اخبار

با نواخته شدن زنگ انقلاب در دبستان نور هادیشهر، جشن های دهه فجر در شهرستان جلفا آغاز شد

جشن های سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با نواخته شدن گلبانگ انقلاب در دبستان نور هادیشهر در شهرستان جلفا آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، در این آیین که فرماندار، جمعی از مسوولین لشکری و کشوری، مربیان و دانش آموزان حضور داشتند، پس از نواخته شدن زنگ انقلاب در لحظه ورود تاریخی حضرت امام خمینی به میهن اسلامی( 9:33)، گروه سرود دانش آموزی سرود زیبای ای ایران را اجرا کردند که تحسین همگان را بر انگیخت.

مدیر آموزش و پرورش شهرشتان جلفا به عنوان سخنران مراسم در بیاناتی کوتاه به انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای آن پرداختند.

اباذر کاظمی عوامل موفقیت و پیروزی انقلاب را مورد اشاره قرار داد و افزود: ایمان به خدا، رهبری حضرت امام(ره) و وحدت سه عامل مهم در پیروزی انقلاب بود.

وی با توصیه دانش آموزان به فراگیری علم و دانش از آنان خواست در پیشرفت علمی و همه جانبه کشور سهیم باشند.

نظیر این مراسم در بخش سیه رود و سایر مدارس شهری و روستایی شهرستان برگزار شد.

طبق برنامه های ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان جلفا، بیش از 70 برنامه فرهنگی، ورزشی، سیاسی و گفتمان های انقلاب و برنامه های جشن و سرور در شهرها و روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد.

غبار روبی مزار شهدا، حضور مسوولان در منزل شهیدان گرانقدر، نشست های بصیرتی بسیج، مسابقات مختلف ورزشی، دیدارهای مسوولان با مردم در مساجد، افتتاح طرح های و عمرانی و برگزاری راهپیمایی 22 بهمن از جمله برنامه هیا امسال ستاد دهه مبارک فجر شهرستان جلفا می باشد.

 

بازدید 495 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %