سرخط اخبار

هشدار انتخاباتی فرماندار جلفا به فعالیت های تبلیغاتی زودهنگام کاندیداهای احتمالی شوراهای اسلامی

تبلیغات انتخاباتی پیش از موعد کاندیداهای احتمالی شهر روستا خلاف قانون است/ با متخلفین برخورد قانونی می شود

فرماندار شهرستان جلفا با بیان اینکه هرگونه تبلیغات پیش از موعد توسط کاندیداهای احتمالی شوراهای اسلامی خلاف قانون است، گفت: با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.
زاهد محمودی اظهار کرد: برخی از کاندیداهای احتمالی به عناوین مختلف از جمله از طریق فضای مجازی و گروههای اجتماعی تبلیغات انتخاباتی را آغاز کردند که باید مراقب باشند.
وی با هشدار به این افراد از آنان خواست که از قانون عدول نکرده و در زمان مقرر نسبت به تبلیغات اقدام کنند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان جلفا خاطرنشان کرد: تمامی فعالیت های کاندیداهای احتمالی توسط ستاد انتخابات و دستگاههای نظارتی شهرستان رصد شده و با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.
محمودی تصریح کرد: تبلیغات زودهنگام و تحرکات انتخباتی توسط ناظران انتخاباتی جمع آوری شده و در صلاحیت آنان موثر خواهد بود.
وی خطاب به این گونه افراد توصیه کرد؛ به طور یقین تحرکات آنان توسط مردم نیز مورد قضاوت قرار می گیرد و بدون شک کسانی که به قانون احترام نمی گذارند جایگاهی در میان مردم نخواهند داشت.
فرماندار جلفا ادامه داد: هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از 25 اسفند امسال تشکیل و فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
محمودی زمان ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را بر اساس آخرین زمان بندی سی ام اسفند 95 لغایت ششم فروردین 96 اعلام کرد.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهیمن انتخابات ریاست جمهوری به صورت همزمان 29 اردیبهشت سال آینده در سراسر کشور و در شهرستان جلفا نیز برگزار می شود.
در این شهرستان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در سه شهر جلفا، هادیشهر و سیه رود و شوراهای اسلامی روستایی در 37 روستای بخش مرکزی و سیه رود برگزار خواهد شد.

 

بازدید 629 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %