سرخط اخبار

فرماندار:روند تخصیص اعتبارات به شهرستان جلفا در دولت یازدهم مطلوب است

فرماندار شهرستان جلفا گفت:روند تخصیص اعتبارات عمرانی به این شهرستان در دولت تدبیر و امید شتاب گرفته و مطلوب است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی در جلسه کمیته ی برنامه ریزی این شهرستان اظهار کرد،امسال از محل اعتبارات ردیف 48 ارتقای سطح مناطق کمتر توسعه یافته و تحقق پیشرفت و عدالت حدود 60میلیارد ریال به این شهرستان اختصاص یافت که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

وی افزود:این میزان اعتبار در قالب 19 پروژه برای تکمیل طرح های نیمه تمام اختصاص یافت که سهم مناطق روستایی و محروم از سایر مناطق بیشتر است.

فرماندار جلفا تصریح کرد:طی سال های اخیر و در دولت یازدهم توجه ویژه ای به توسعه زیر ساخت ها به خصوص زیر ساخت های کشاورزی صورت گرفته که پیشرفت این شهرستان را به دنبال داشته است.

محمودی توسعه ی فضاهای آموزشی،عمران شهری،راه و شهرسازی،بهداشت و درمان و گردشگری از خدمات و دستاوردهای برجسته ی دولت تدبیر و امید در شهرستان جلفا بیان و آن را حاکی از عزم دولت برای محرومیت زدایی و توسعه ی متوازن مناطق دانست.

فرماندار جلفا ادامه داد:دولت یازدهم به رغم کمبود درآمدها توسعه و آبادانی مناطق مختلف کشور به خصوص نقاط مرزی و محروم را در اولویت قرار داده است.

محمودی از مدیران دستگاه های اجرایی و خدمات رسان خواست با نظارت مستمر و دقیق بر روند اجرای پروژه ها و ارسال گزارش ماهانه پیشرفت پروژه ها دولت را در تحقق اهداف و برنامه های خود یاری کنند.

در این نشست برای احداث درمانگاه در بخش سیه رود،اصلاح نقاط حادثه خیز نوار مرزی،توسعه ی گردشگری،عمران شهری،تکمیل زیر ساخت های شهرک صنعتی هادیشهر،تقویت زیر ساخت های کشاورزی،توسعه ی فضاهای آموزشی و ورزشی اعتبارات لازم تخصیص و مورد تصویب قرار گرفت.

 

بازدید 586 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %