سرخط اخبار

فرماندار جلفا: جامعه ایثارگری در خدمت نظام و انقلاب است

شورای مشورتی ایثارگران شهرستان جلفا با حضور در محل کار فرماندار جلفا از وی در زمینه ارزش نهادن به جامعه ایثارگری و بهره مندی از آنان در پست های مدیریتی تقدیر و تشکر کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، مسوول بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جلفا که دبیری این شورا را بر عهده دارد، چنین اذعان کرد که از زمان انتصاب محمودی به عنوان فرماندار جلفا و با عنایات ایشان بسیاری از مسایل و مشکلات ایثارگران و خانواده های شهدا برطرف شده و اهمیت خاصی به مقام والای شهید و شهادت و  خانواده های آنان صورت گرفته است.

فرماندار جلفا نیز با بیان اینکه اعتقاد و اعتماد خاصی به یادگاران شهدای گرانقدر و جامعه ایثارگری دارد، گفت: شواهد نشان داده که استفاده از ایثارگران در مدیریت ها و واگذاری امور اجرایی به آنان در پیشرفت امور موثر بوده است.

محمودی افزود: با اطمینان کامل می گویم که جامعه ایثارگری در خدمت نظام و انقلاب بوده و  خدمت کردن به مردم  را افتخار خود می دانند.

گفتنی است به دنبال انتصاب مالک قراخانی فرزند شهید والامقام عباسعلی قراخانی به سمت ریاست بانک تجارت شعبه هادیشهر، موجی از قدردانی و تشکر جامعه ایثارگری از فرماندار شهرستان جلفا که با پیشنهاد وی این امر مهم  محقق یافته، به وقوع پیوست.

بازدید 612 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %