سرخط اخبار

فرماندار جلفا در پیامی از مشارکت مردم شهرستان در سرشماری اینترنتی تشکر کرد

فرماندار جلفا در پیامی از مشارکت مردم شهرستان در سرشماری اینترنتی و همت و تلاش کلیه مسؤولین و دست اندرکاران این امر تقدیر و تشکر کرد.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مرحله اول هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن در حالی به پایان رسید که مردم فهیم شهرستان مرزی جلفا با مشارکت 65 درصدی خود رتبه پنجم را در بین شهرستان های 21 گانه استان به خود اختصاص داده و با این عمل بصیرت، مشارکت سیاسی و اجتماعی، تعهد و مسؤولیت پذیری و سطح بالای شعور سیاسی و فرهنگی خود را به نمایش گذاشتند.

 بر خود فرض می دانم به پاس قدردانی از حضور و همت و جدیت همه مردم شهرستان جلفا، بخشداران، کمیته های ستاد سرشماری، سازمان منطقه آزاد ارس، آموزش و پرورش، شهرداران، مسؤولین ادارات و سازمان های دولتی، دانشگاهها، روحانیون، شوراهای اسلامی و دهیاران، مامورین زحمت کش، فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی و فضای مجازی، بسیجیان و مدیرانی که همه امکانات را در اختیار ستاد سرشماری قرار دادند تا مرحله اول این طرح مهم و ملی با کارنامه ای درخشان برای رقم زدن آینده ای روشن برای شهرستان مرزی جلفا و منطقه آزاد ارس به پایان برسد، تقدیر و تشکر نمایم. امید است با تداوم همین روحیه مسؤولیت پذیری با سربلندی و موفقیت مرحله دوم سرشماری که به صورت حضوری در سطح شهرستان در حال اجرا می باشد را به سرانجام برسانیم.               

 

زاهد محمودی- فرماندار و مدیر اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان جلفا

بازدید 381 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %