سرخط اخبار

فرماندار جلفا: نیروی انتظامی امین و مورد اعتماد مردم است

فرماندار شهرستان جلفا با بیان اینکه اعتماد مردم به نیروی انتظامی افزایش یافته است، آن را حاصل تلاش آن نیرو در ایجاد نظم و امنیت و آسایش عمومی دانست.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی روز شنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان در پادگان آموزشی قدر هادیشهر، اظهار کرد: پلیس و نیوری انتظامی توانسته است در سایه مجاهدت و ایثار جایگاه والایی در میان مردم داشته باشد.

وی با تقدیر از فعالیت های نیروی انتظامی در حوزه نظم و انضباط اجتماعی و امنیت در جامعه، آن را مرهمون تبعیت از منویات رهبری و همراهی با سیاست های دولت بیان کرد.

فرماندار جلفا افزود: امروز نیروی انتظامی در کنار ایفای نقش اصلی، در توسعه و عمران کشور نقش آفرینی می کند.

محمودی امنیت پایدار را از شاخصه های مهم در پیشرفت دانست و گفت: حضور پررنگ نیروی انتظامی در عرصه های مختلف، روند دستیابی به امنیت همه جانبه را سرعت بخشیده است.

رئیس شورای تامین شهرستان جلفا، امنیت این شهرستان مرزی را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: در سایه تعامل و تلاش مرزبانان و نیروی انتظامی، شاهد توسعه و آبادانی نقاط مرزی شهرستان هستیم.

محمودی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری، تاکید کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی، مشارکت نیروی انتظامی در تحقق سیاست ها و برنامه های اقتصادی موثر بوده است.

برنامه های هفته نیروی انتظامی شهرستان جلفا با رژه نیروهای مسلح مستقر در این شهرستان آغاز و در طول هفته بیش از 50 برنامه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی تدارک دیده شده است.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

 

بازدید 834 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %