سرخط اخبار

عزم مسوولان در سال جدید تلاش برای حل مشکلات مردم باشد

فرماندار شهرستان جلفا  گفت: عزم همه مسوولان در سال جدید خدمت به مردم و تلاش برای حل مشکلات آنان باشد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی در دیدار نوروزی خود با روسای ادارات و مسوولین دستگاههای اجرایی این شهرستان اظهار کرد: آحاد مسوولان با افکار جدید و روحیه مضاعف در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان قدم بردارند.

وی افزود: شناسایی نقاط ضعف در سال گذشته و تقویت آنها در سال جدید توام با برنامه ریزی، رویکرد اصلی مدیران در امیدافزایی و نشاط اجتماعی و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید باشد.

فرماندار جلفا با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصادی مقاومتی، اقدام و عمل؛ از تمامی مسولان خواست در تحقق شعار سال تلاش و جدیت بیشتری داشته باشند.

محمودی به حضور خیل عظیم گردشگران نوروزی در تعطیلات آغازین سال جدید اشاره و از تلاش های شبانه روزی و تاثیرگذار تمامی مسوولان امر تقدیر کرد.

وی امنیت اجتماعی و ارتقای احساس آرامش در مسافران نوروزی را مرهون تلاش دستگاههای امنیتی و انتظامی دانست و اقدامات نیروهای نظامی و انتظامی در برقراری نظم و امنیت عمومی را ستود.

در این دیدار که به صورت منسجم و برنامه ریزی شده در محل فرمانداری جلفا برگزار گردید؛ هر یک از مسوولین نهادهای دولتی و دستگاههای اجرایی تلاش در جهت خدمت به مردم و حل مشکلات آنان را وظیفه ذاتی خود دانستند.

گفتنی است در دیدار نوروزی فرماندار شهرستان جلفا با امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام انتظاری از خدمات مطلوب و تلاش های دلسوزانه مدیریت عالی شهرستان و دستگاههای اجرایی در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.

بازدید 477 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %