سرخط اخبار

بررسی مشکلات روستای داران با حضور فرماندار شهرستان جلفا

فرماندار شهرستان جلفا با حضور در روستای داران از توابع بخش مرکزی این شهرستان از نزدیک در جریان مشکلات اهالی این روستا قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی در این دیدار که در مسجد جامع روستا برگزار شد؛ پس از شنیدن مشکلات اهالی ، دستورات لازم برای مدیران دستگاههای اجرایی و خدمات رسان حاضر در نشست را در حل مشکلات روستا صادر کرد.

کمبود آب شرب، حل مشکل اراضی ملی، افزایش محدوده روستا، نبود نظارت بر ساخت و سازهای روستایی و... از بحث هایی بود که در این دیدار مردمی بررسی و تصمیم هایی در خصوص آنها گرفته شد.

فرماندار جلفا در این نشست با تاکید بر حل مشکلات روستا، گفت: دولت عزم جدی برای حل مشکلات روستاهای دورافتاده و کم برخوردار داشته و دراین زمینه به موفقیت هایی دست یافته است.

محمودی تصریح کرد: نتیجه تدبیر دولت در روستاها امیدافزایی در روستاییان با تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان بوده که در روستاهای شهرستان جلفا این امر بسیار مشهود است.

وی بر ضرورت بازنگری در محدوده روستاها تاکید کرد و گفت: با افزایش محدوده روستاها، ضمن توسعه و آبادانی روستا در مهاجرت معکوس روستاییان نیز موفق خواهیم بود.

محمودی حضور مسوولین در روستاها و شنیدن مشکلات مردم را راهکاری مهم و هدفمند در حل مشکلات روستاها بیان کرد.

این دیدار در پی درخواست های اهالی روستا در دیدارهای مردمی فرماندار با اهالی شهرستان جلفا برای حضور در روستا و رسیدگی به مشکلات آنان صورت گرفت.

روستای داران با جمعیتی بالغ بر یکهزار نفر در دامنه کوههای کیامکی هادیشهر واقع شده و شغل و درآمد اصلی ساکنین دامداری و کشاورزی است.

بازدید 639 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %