سرخط اخبار

بسیج موضوعی حاکمیتی و متعلق به همه ملت ایران است

به گزارش ایرنا، زاهد محمودی روز پنجشنبه در جلسه ستاد گرامیداشت هفته بسیج این شهرستان اظهارکرد: ایران اسلامی همیشه نیازمند روحیه بسیجی است و این فرهنگ خوشبختانه در جامعه نهادینه شده است.

وی به نقش بی بدیل بسیج در تمامی دوران نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: اقتدار، سربلندی و پویایی نظام اسلامی ناشی از روحیه ایثار و شهادت در جامعه است.

فرماندار جلفا با تاکید بر زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، افزود: همه باید در تعمیق و ترویج این فرهنگ از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و نسل جوان امروز را با آرمان های بسیج آشنا کنیم.

محمودی در ادامه به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص مسایل فرهنگی کشور اشاره و خاطرنشان کرد: هجمه های فرهنگی بیگانگان با الگوبرداری از تفکر بسیجی خنثی و بی اثر خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه جلفا نیز در این جلسه با تشریح برنامه های هفته بسیج ، از برگزاری بیش از 50 برنامه فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و ورزشی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ احمد تقی پور برگزاری یادواره شهدا، دیدار با امام جمعه، نشست های بصیرتی و روشنگری، عطرافشانی مزار شهدا، مسابقات فرهنگی و ورزشی، مقاله نویسی و گفتمان های بسیج را از جمله این برنامه ها عنوان کرد.

بازدید 569 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار شهرستان
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %