سرخط اخبار

70 دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد جلفا تجلیل شدند

به گزارش ایرنا، زاهد محمودی دراین آیین، قشر دانشجویی را عضو فعال و تاثیرگذار جامعه بیان کرد و گفت: توسعه علمی و فناوری و فعالیت دانش بنیان به وسیله دانشجوها رقم می خورد.

وی افزود: جامعه علمی کشور به عنوان پشتوانه قوی برای دولتمردها می تواند در تقویت مسیر پیشرفت و نیل به اهداف مفید واقع شود.

فرماندار جلفا با تشریح دستاوردهای دولت در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، این موفقیت ها را در سایه وجود پشتوانه محکم علمی و همراهی جامعه دانشگاهی با دولت دانست.

محمودی مدیریت صحیح و عاقلانه علمی کشور را لازمه پیشرفت و توسعه بیان و تصریح کرد: دراین راستا نباید از نقش تاثیرگذار نخبگان علمی و دانشگاهی کشور غفلت کرد.

وی بهره گیری از قشر جوان و تحصیل کرده جامعه در مدیریت ها را رویکرد دولت یازدهم در پیشبرد اهداف توسعه ای خود دانست و افزود: بدون پیوست علمی و فرهنگی، توسعه کشور محقق نخواهد شد.

محمودی به شتاب حرکت های علمی و تحقیق و فناوری در دانشگاه های اشاره و با تاکید بر تداوم این حرکت ها، آن را نتیجه حمایت های همه جانبه دولت تدبیر و امید از نخبه های علمی بر شمرد.

وی بکارگیری نیروهای غیرعلمی در مدیریت ها را آفت بزرگی برای کشور دانست و بر ضرورت پرهیز از اعمال شیوه های غیرعلمی و سلیقه ای در مدیریت ها تاکید کرد.

نظیر این مراسم در دانشگاه پیام نور جلفا و دانشگاه آزاد هادیشهر برگزار شد.

در شهرستان جلفا تعداد 7 مرکز آموزش عالی با جمعیت دانشجویی بیش از 12 هزار نفر فعالیت می کند.

این شهرستان با 56 هزار نفر جمعیت در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و از طریق رودخانه ارس با جمهوری خودمختار نخجوان و جمهوری ارمنستان مرز مشترک دارد.

بازدید 632 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار شهرستان
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %