سرخط اخبار
اخبار شهرستان

اخبار شهرستان (13)

قدرت الله زارعی شجاعی برنده قرعه کشی ثبت نام اینترنتی سرشماری جایزه خود را به مسجد جلفا اهدا کرد Featured
پنج شنبه, آذر 11 1395

قدرت الله زارعی شجاعی که در سرشماری به روش اینترنتی ثبت نام و در قرعه کشی مرکز آمار ایران برنده جایزه یک میلیون تومانی شده بود، جایزه خود را به مسجد در حال تجدید بنای شهر جلفا اهدا کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جلفا:بسیج نماد و سمبل ملت ایران در برابر زورگویان است Featured
سه شنبه, آذر 02 1395

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جلفا در نشست شورای اداری شهرستان جلفا، از بسیج به عنوان نماد و سمبل مردمی مقاومت در برابر تهدیدات و زورگویی های استکبار یاد کرد.

سه شنبه, مرداد 05 1395

زاهد محمودی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شهرستان جلفا با بیش از 50 اثر تاریخی، فرهنگی و جاذبه گردشگری جذابیت های فراوانی برای مسافران و گردشگران دارد.

سه شنبه, مرداد 05 1395

به گزارش ایرنا، زاهد محمودی در ویژه برنامه روز دهیار در جمع دهیاران بخش سیه رود این شهرستان، افزود: دولت یازدهم در شرایطی توسعه و آبادانی روستاها را در دستور کار قرار داد که منابع مالی خوبی نداشت. 

جمعه, خرداد 21 1395

زاهد محمودی روز سه شنبه در نشست تخصصی طرح انتقال آب از رودخانه ارس به اراضی بالادست هادی شهر، اظهارکرد: توسعه بخش کشاورزی از هسته های اصلی سند تدبیر و توسعه این شهرستان است که کارهای زیربنایی در این خصوص آغاز شده است.

جمعه, خرداد 21 1395

به گزارش روز جمعه ایرنا، زاهد محمودی درآیین تودیع و معارفه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان اظهارکرد: توسعه صنعتی توام با مهارت های علمی کارساز بوده و بایستی آموزش های مهارتی جوانان تقویت شود.

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %