سرخط اخبار

در سالروز تاسیس بنیاد مسکن / مدیر بنیاد مسکن جلفا با فرماندار شهرستان دیدار کرد مطلب ویژه

 مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جلفا به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام(ره) با فرماندار این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، فرماندار جلفا در این دیدار گفت: خدمات بسیار ارزنده بنیاد مسکن در روستاهای کشور باعث جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها ، تثبیت جمعیت در روستاها و ساماندهی و رفع مشکلات روستائیان شده است.
زاهد محمودی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در طول سال های گذشته توانسته به روستائیان خدمات شایسته ای ارائه داده و باعث عمران و آبادانی هرچه بیشتر روستاها شود.
وی ادامه داد: امیدواریم با همکاری و هماهنگی شاهد عمران و آبادانی بیشتر در منطقه باشیم.
فرماندار جلفا با اشاره به خدمات دولت یازدهم در روستاها با تخصیص اعتبارات لازم و کافی به خصوص در روستاهای مرزی، بر ضرورت برنامه ریزی در نظارت‌ها در ساخت و ساز روستایی، تهیه و اجرای طرح هادی، پرداخت تسهیلات مقاوم سازی، آبادانی و عمران روستا تاکید کرد.
محمودی بر لزوم اهمیت بخشی به مقاوم سازی تاکید کرد و گفت: نگاه به بهسازی و مقاوم سازی نوعی بیمه و امر حیاتی در روستاهاست چرا که با انجام این عملیات به نوعی جان انسان‌ها در روستا حفظ شده و مردم در برابر حوادث احتمالی و زلزله حفظ می شوند.
در این دیدار مهرداد منتی مدیر بنیاد مسکن شهرستان گزارشی از اقدامات این نهاد در سطح شهرستان ارائه و موارد و مشکلات اجرای برنامه های عمرانی و الزامات مورد نیاز بررسی شد.
وی همچنین از همدلی و مساعدت های فرماندار این شهرستان با مجموعه بنیاد مسکن تشکر نمود.
21 فروردین سالروز افتتاح حساب شماره 100 به فرمان حضرت امام خمینی(ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تا سی ام فروردین به عنوان دهه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نامگذاری شده است.

 

بازدید 406 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار برگزیده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %