سرخط اخبار

کارگاه سه روزه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران آذربایجان شرقی در شهرستان جلفا برگزار شد مطلب ویژه

کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران آذربایجان شرقی ویژه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های استان به میزبانی شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس برگزارشد. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، در این کارگاه آموزشی فرمانداران و اعضای مدیریت بحران از 10 شهرستان استان به مدت سه روز با اصول و کلیات بحران آشنا و آموزش های لازم را کسب کردند. 
در این کارگاه آموزشی در زمینه مباحث مدیریت جستجو و نجات، اسکان اضطراری و موقت، تشخیص هویت و مدیریت اجساد، مدیریت بحران در برف و کولاک و امداد جاده ای، نقش هماهنگی و فرماندهی در مدیریت بحران آموزش های لازم توسط اساتید مجرب کشوری ارایه شد. 
همچنین کلاس هایی در زمینه بحث های کالبدی پدافند غیرعامل، ماهیت شناسی بحران، مخاطرات حمل و نقل مواد نفتی و شیمیایی، مدیریت افکار عمومی و اطلاع رسانی و رسانه، مدیریت تجمعات انبوه برگزار گردید. 
انجام فعالیت های کارگاهی و تهیه کارخواست به تفکیک هریک از شهرستان های شرکت کننده از دیگر برنامه های این کارگاه آموزشی  بود. 
کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران آذربایجان شرقی با عنوان غدیر 2 با تلاش و همت اداره کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی و با مساعدت و همکاری منطقله آزاد ارس از پنجم الی هفتم بهمن ماه جاری در سالن حکیم نباتی برگزار شد. 
این کارگاه آموزشی با حضورمسوولان استانی و شهرستانی با معرفی شهرستان برتر به کار خود پایان داد.
بازدید 607 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار برگزیده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %