سرخط اخبار

حضور فرماندار جلفا در منزل تعدادی از شهدای گرانقدر شهرستان مطلب ویژه

فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار جلفا با حضور در منزل تعدادی از خانواهد های شهدای این شهر از آنان تجلیل کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، در گرامیداشت هفته دفاع مقدس در یک کار فرهنگی و ارزشمند، فرماندار جلفا با حضور در منزل شهیدان عمران مولایی، محمدرضا فیض الهی، انور محرمی، ابوالفضل علی نژاد و عبدالعلی علیزاده با ادای احترام به بازماندگان این شهیدان، از مقام والای آنان تجلیل کرد.

در این بازدیدها که رئیس شورای اسلامی شهر، نایب رئیس، شهردار، مسوول امور بانوان شهرداری جلفا و مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز حضور داشتند، ضمن قرائت فاتحه به ارواح پاک شهدای گرانقدر، فرماندار جلفا از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات خانواده های آنان قرار گرفت.

در این دیدارها والدین گرانقدر شهدای معظم خاطراتی از نحوه شهادت و حضور در جبهه فرزندان خود بیان کردند.

فرماندار جلفا در سخنانی شهدا را مایه عزت و عظمت ملت ایران دانست و گفت: همه در برابر شهدا مسوولیت هایی داریم که باید با خدمت به خانواده های آنان و تکریم بازماندگان گوشه ای از این فداکاریهای شهیدان را جبران کنیم.

زاهد محمودی پس از شنیدن مسایل و مشکلات خانواده ها دستورات لازم برای پیگیری و حل آنها را به مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابلاغ کرد.

در این دیدارها به هریک از خانواده ها از سوی شورای اسلامی و شهرداری جلفا هدایایی تقدیم شد.

دور دوم این بازدیدها در روزوهای آینده برنامه ریزی شده و در طول سال تمامی خانواده های شهدای ساکن در شهر جلفا مورد بازدید شورای شهر و شهرداری قرار خواهند گرفت.

شهرستان جلفا در طول هشت سال جنگ تحمیلی تعداد 214 شهید والامقام، 412 جانباز مقاوم و 14 آزاده سرافراز تقدیم دین و میهن اسلامی کرده است.

شهر مرزی جلفا با 7500 نفر جمعیت به عنوان مرکز سیاسی شهرستان جلفا در حاشیه رودخانه ارس در مرز ایران با جمهوری خودمختار نخجوان قرار گرفته و با تبریز مرکز آذربایجان شرقی 125 کیلومتر فاصله دارد.

 

 

بازدید 605 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار برگزیده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %