سرخط اخبار

موانع و محدودیت های توسعه مناطق روستایی برداشته شود مطلب ویژه

فرماندار شهرستان جلفا بر ضرورت رفع موانع و محدودیت های توسعه مناطق روستایی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی در نشست بررسی مسایل و مشکلات روستاهای لیوارجان و سیه سران از توابع بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: رسیدگی به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته از اولویت برنامه های دولت یازدهم است و باید زمینه تحقق این برنامه ها فراهم شود.

وی افزود: در سایه توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق روستایی، توسعه و آبادانی این مناطق کلید خورده و باید با تامین زیرساخت ها و امکانات مسیر پیشرفت را هموار کرد.

فرماندار جلفا به حمایت های ویژه دولت از روستاییان برای ایجاد تولید، اشتغال و درآمدزایی اشاره و تصریح کرد: دولت یازدهم با اعظای تسهیلات خود اشتغالی کم بهره برای سرمایه گذاری در روستاها، در صدد رفع محرومیت و موانع توسعه روستایی است.

محمودی به وضعیت روبه پیشرفت روستاهای این شهرستان اشاره و تصریح کرد: شکوفایی و آبادانی روستاهای شهرستان با تدوین برنامه های لازم با هدف تثبیت جمعیت و درآمدزایی برای روستاییان شتاب بیشتری گرفته است.

وی با اشاره به اجرای طرح توسعه محدوده برخی روستاها از جمله روستاهای لیوارجان و سیه سران بر ضرورت تامین زیرساخت ها و امکانات نظیر آب ، برق و گاز تاکید کرد.

در این نشست که معاون عمران روستایی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و روسای ادارت گاز، آب و فاضلاب روستایی و توزیع برق شهرستان  حضور داشتند تصمیماتی در خصوص تسریع در رفع نواقص و تامین زیرساخت های طرح توسعه روستاهای لیوارجان و سیه سران گرفته شد.

 

 

 

بازدید 574 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار برگزیده
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %