سرخط اخبار

رئیس و امدادگران هلال احمر شهرستان با فرماندار دیدار کردند مطلب ویژه

فرماندار جلفا:

اقدامات خیرخواهانه هلال احمر باعث جذب جوانان به این نهاد شده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، فرماندار شهرستان جلفا استقبال جوانان داوطلب به عضویت در تیمهای امدادی جمعیت هلال احمر را بالا و قابل توجه دانست و گفت: اقدامات بشردوستانه، خیرخواهانه و حیاتبخش هلال احمر موجب شده تا بسیاری از اقشار بویژه جوانان، علاقمند به جذب این نهاد شوند.
داود گرشاسبی صبح امروز در جمع امدادگران هلال‌احمر اظهار داشت: جمعیت هلال‌احمر از به واسطه بهره مندی از نیروی جوان و ماهر و علاقمند، در بسیاری از عرصه ها از جمله بحران ها حضور چشمگیر داشته است.
وی با بیان اینکه تأخیر در مدیریت بحران خسارت‌های جبران‌ناپذیری بر جای می‌گذارد؛ افزود: جمعیت هلال‌احمر یک سازمان غیردولتی و بر پایه حضور مردم بنا شده است، بنابراین داوطلبان و اعضا باید در آن حضور فعال داشته باشند و کمک کنند تا اهداف چندگانه این مجموعه را به‌کار ببندند و اجرایی کنند.
فرماندار جلفا افزود: امروز داوطلبان هلال احمر به عنوان نیروهای فعال و آماده برای امدادرسانی و یاری دادن به حادثه دیدگان بازوان توانان و قدرتمند این جمعیت هستند.
گرشاسبی خدمت در هلال احمر به عنوان امدادگر را توفیق بزرگ الهی برای جوانان دانست و گفت: تمام افراد مخاطبان جمعیت هلال‌احمر هستند و جوانان باید از این فرصت برای آینده خود و جامعه استفاده کنند.
وی با اشاره به نقش مهم و قابل توجه جمعیت هلال احمر در امداد رسانی به هنگام بروز حوادث و بلایای طبیعی، گفت: اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر نه تنها در زمان بروز بلایا و مخاطرات بلکه در زمینه آموزش دیگر افراد جامعه در زمینه پیشگیری و یا مقابله با بلایا و حوادث ، نقشی کلیدی ایفا می کنند.
در این نشست که به منظور عرض تبریک به فرماندار جدید جلفا و ارایه گزارش از سوی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ترتیب داده شده بود، گزارشی اجمالی از اقدامات امداد و نجات و آموزشی واحد به فرماندار ارایه شد.

بازدید 178 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه سایت
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %