سرخط اخبار

فرماندار جلفا: راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در هادیشهر ضروری است

فرماندار شهرستان جلفا بر ضرورت راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در هادیشهر به عنوان مرکز ثقل جمعیتی شهرستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی در نشستی با مدیر کل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: با توجه به سکونت شمار زیادی از بیمه شدگان تامین اجتماعی شهرستان در هادیشهر و وجود مشکلات فراوان در مراجعه آنان به درمانگاه مستقر در شهر جلفا، راه اندازی مرکز بهداشتی در هادیشهر بسیار ضروری است.

وی به خدمات ارزنده دولت تدبیر وامید در حوزه سلامت جامعه اشاره وتصریح کرد: دولت یازدهم با اجرای طرح نظام سلامت و ارایه خدمات مطلوب بیمه ای در صدد ارتقای سطح سلامت جامعه برآمده که لازم است برای تحقق آن امکانات درمانی در دسترس مردم باشد.

فرماندار جلفا افزود: رضایت مندی بیمه شدگان تامین اجتماعی به واسطه ارتقای سطح خدمات اولویت کاری تامین اجتامعی است و این سیاست در این شهرستان نیز باید اجرایی شود.

محمودی از تلاش تامین اجتماعی شهرستان در ایجاد امیدواری و شوق و ذوق در بین بیمه شدگان تشکر کرد.

وی خاطرنشان کرد؛ با استقرار شعبه تامین اجتماعی در هادیشهر در دولت یازدهم، بسیاری از مشکلات بیمه شدگان برطرف شده که با راه اندازی درمانگاه درمانی این مشکلات به کلی برطرف خواهند شد.

شهرستان جلفا دارای 17 هزار نفر بیمه شده اصلی تامین اجتماعی و تعداد 2 هزار و 500 نفر مستمری بگیر شامل بازنشتگان، بازماندگان و کارافتادگان می باشد.

این شهرستان با 56 هزار نفر جمعیت در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و شهر 32 هزار نفری هادیشهر در 15 کیلومتری آن قرار گرفته است 

بازدید 588 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه سایت
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %