سرخط اخبار

امام جمعه جلفا:احساس ناتوانی دشمن در برابر ملت ایران از دستاوردهای انقلاب است

امام جمعه شهرستان جلفا با تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی، ناتوانی و عجز استکبار در مقابله با ملت ایران را از مهمترین این دستاوردها برشمرد.
حجت الاسلام علی انتظاری در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهرستان اظهار کرد: با نگاهی گذرا به دستاوردهای انقلاب به خصوص در دهه های اخیر به پیشرفت کشور و انقلاب در بسیاری از عرصه ها می توان پی برد.
وی پیشرفت کشور در زمینه علمی، پزشکی، فناوری هسته ای و قدرت دفاعی و نظامی را مورد بررسی قرار داد و افزود: در این عرصه ها دستاوردهای چشمگیری به دست آمده که به هیچ وجه قابل مقایسه با قبل انقلاب نیست.
امام جمعه جلفا تصریح کرد: به واسطه همین دستاوردها امروز کشور به قدرتمندترین کشور منطقه تبدیل شده و همین امر باعث خوف و وحشت در دشمنان و بدخواهان نظام شده است.
حجت الاسلام انتظاری خطاب به کسانی که وانمود می کنند انقلاب چندان دستاورد و پیشرفت هایی نداشته است، توصیه کرد با مطالعه دقیق حال و گذشته انقلاب این تفاوت ها را احساس کنند.
وی با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و تاکید بر برگزاری باشکوه جشن های انقلاب، از مسوولان و رسانه ملی خواست در تبیین دستاوردهای کشور در 38 سال گذشته را به مردم به خصوص نسل های جدید انقلاب بیان کنند.
امام جمعه جلفا در ادامه به حادثه ناگوار پلاسکو اشاره و ضمن تاکید بر جلوگیری از وقوع این حوادث برخورد جدی با خاطیان و کوتاهی کنندگان در این حادثه را خواستار شد.
حجت الاسلام انتظاری با طلب مغفرت برای جانباختگان و شهدای این حادثه و اظهار همدردی با بازماندگان آنها،تاکید کرد: باید از این گونه حوادث عبرت گرفت و مانع از تکرار در جامعه شد.
وی ضرورت مقابله با فقر و ایجاد رفاه و آسایش برای مردم را در خطبه اول مورد بحث و بررسی قرار داد و حرکت به سمت کفر، ذلت افراد، گناه و معصیت را از پیامدهای فقر در جامعه برشمرد.
بازدید 607 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %