سرخط اخبار

امام جمعه موقت جلفا: فضای مجازی تهدیدی جدی بر خانواده هاست

امام جمعه موقت جلفا گفت: تهدید فضای مجازی بر خانواده ها بسیار خطرناک بوده و باید جدی گرفته شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، حجت الاسلام جواد علیزاده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار کرد: دشمنان بنیان خانواده را هدف قرار داده و متاسفانه در این تلاش موفقیت هایی داشته اند.

وی افزود: استفاده از فضای مجازی در خانواده ها بر سایر اصول خانواده از جمله تربیت فرزندان پیشی گرفته و این امر بنیان خانواده را متلاشی خواهد کرد.

خطیب جمعه موقت جلفا بر نقش والدین به خصوص مادران در تربیت جوانان و آینده سازان جامعه تاکید و تصریح کرد: غفلت والدین از توجه به فرزندان پیامد های ناگواری به دنبال خواهد داشت.

حجت الاسلام علیزاده افزود: بسیاری از بزهکاری های اجتماعی جوانان از بی توجهی والدین و خانواده نشات می گیرد.

وی از خانواده به عنوان مامن آرامش جسمی و روحی افراد یاد کرد و گفت: در آیات قرآنی بر نقش مهم خانواده در تربیت جسمی و روحی فرزندان تاکید شده است.

امام جمعه موقت جلفا در خطبه دوم نمازجمعه با تبریک میلاد امام هشتم شیعیان، نمازگزاران را بر پیروی از آن حضرت که همان ولایت مداری است، سفارش کرد.

حجت الاسلام علیزاده با گرامیداشت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، از آنان به عنوان حافظان شعائر اسلام، انقلاب و ارزش های نظام یاد و بر تکریم و حفظ مقام والای آزادگان تاکید کرد.

وی به کودتای 28 مرداد آمریکا در سرنگونی دولت مصدق اشاره و آن را مایه ننگی بر پیشانی استکبار در برابر ملت ایران دانست.

حجت الاسلام علیزاده خاطرنشان کرد: تا زمانی که بر حفظ ارزش ها و آرمان های اسلام و انقلاب در  ایران اسلامی تکیه شود، دشمنی و توطئه چینی استکبار ادامه خواهد داشت.

وی تنها راه مقابله با فتنه ها و دسیسه های دشمنان را پرهیز از اختلاف بین گروههای مختلف جامعه و مسولین بیان و اتحاد و همدلی را مایه پیشرفت و عزت نظام اسلامی دانست.

وی همچنین ضرورت اقدام عملی قوای سه گانه در برخورد با دست درازی کنندگان به بیت المال با تجدید نظر در قوانین، تشدید نظارت ها و برخورد قاطع را خواستار شد.

 

بازدید 714 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %