سرخط اخبار

دیدار مدیران سازمان منطقه آزاد ارس با امام جمعه شهرستان جلفا

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس همزمان با ایام هفته دولت مدیران و معاونان این سازمان با امام جمعه شهرستان جلفا دیدار کرده و گزارش فعالیت های انجام یافته را به ایشان ارائه کردند.

 

در این دیدار که در دفتر امام جمعه جلفا برگزار شد حجت الاسلام انتظاری با بیان اینکه منطقه آزاد ارس نعمت بزرگی برای این منطقه مرزی است افزود: منطقه آزاد ارس نعمت بزرگ پروردگار برای احیای اقتصاد شهرستان جلفا است و شکرانه این نعمت تلاش و همت مضاعف در سال جهاد اقتصادی است.

وی با اشاره به لزوم توجه به مباحث اقتصادی و اشتغالزایی در منطقه آزاد ارس گفت: منطقه آزاد ارس از زمان تاسیس توانسته تا حدودی اقتصاد پویای از بین رفته چند دهه اخیر این منطقه را زنده کند.

امام جمعه شهرستان جلفا با تاکید بر تلاش برای حرکت به سوی تولید و صادرات محور بودن فعالیت های اقتصادی در منطقه آزاد ارس اذعان داشت: گمرک منطقه مرزی جلفا بعد از مسدود شدن راه ریلی آن بواسطه تحولات منطقه ای ، با رکود بزرگی مواجه شد که موجب افزایش آمار بیکاری در این منطقه گردید اما در چند سال اخیر با فعالیت های منطقه آزاد ارس امیدواریم پویایی این مرز بار دیگر محقق شود.

وی کارهای اقتصادی انجام شده در منطقه را قابل قبول اعلام کرد و توجه بیش از پیش بر ایجاد اشتغال و حذف پیشوند محرومیت از این منطقه را مورد تاکید قرار داد.

همچنین حجت الاسلام انتظاری بر لزوم توجه به کارهای فرهنگی با رعایت موازین اسلامی و اخلاقی اشاره کرد و افزود: جوانان و نوجوانان این منطقه همواره در سالهای اخیر مورد هجوم فرهنگی با هجمه بالای دشمنان بوده اند و لازمه مقابله با این فتنه انگیزی ها اجرای برنامه های فرهنگی و نهادینه ساختن ارزشهای مذهبی و ملی در بین جوانان و نوجوانان است.

وی با تاکید بر اینکه نباید اقدامات انجام یافته را قانع کننده بدانیم مدیران و معاونان سازمان منطقه آزاد ارس را به تلاش روز افزون برای توسعه و پیشرفت دعوت کرد و افزود: سعی کنید با تقویت مبانی اعتقادی در خود و کسب انرژی های سالم تاثیر مثبتی بر کارکنان و عوامل بگذارید که در اینصورت می توانید مسیر توسعه را با سرعت بپیمایید.

در این دیدار مدیران و معاونان سازمان منطقه آزاد ارس عملکرد و فعالیت های این سازمان را گزارش دادند.

بازدید 727 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %