سرخط اخبار

فرماندار جلفا از عملکرد شرکت گاز در این شهرستان تقدیر کرد

فرماندار شهرستان جلفا از خدمات صورت گرفته توسط شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در این شهرستان ابراز رضایت کرد و آن را ستود.

زاهد محمودی در نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، اظهار کرد: در سایه تدبیر و تعامل سازنده، امروز شاهد بهره مندی تمامی شهرها و اکثر روستاهای این شهرستان از نعمت گاز هستیم.

 

وی با اشاره به سیاست دولت یازدهم در رفع محرومیت از چهره روستاها به خصوص روستاهای مرزی تصریح کرد: گازرسانی به مناطق دورافتاده و روستاهای واقع در نوار مرزی کاملا همسو با برنامه های عدالت محوری و امید افزایی دولت تدبیر و امید بوده است.

فرماندار جلفا خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی لازم عملیات گازرسانی به روستای تاریخی اشتبین که تنها روستای بالای بیست خانوار فاقد گازرسانی است در دستور کار جدی شرکت گاز در سال جاری قرار گیرد.

محمودی ابراز امیدواری کرد با برخورداری تمامی روستاهای شهرستان از نعمت گاز طبیعی، شاهد رونق تولید و شکوفایی اقتصاد روستایی خواهیم بود.

در این نشست که با هدف بررسی آخرین وضعیت گازرسانی در شهرستان جلفا برگزار شد، مدیرعامل شرکت گاز استان از برخورداری 100 درصدی نقاط شهری و 93 درصدی نقاط روستایی شهرستان از گاز طبیعی خبر داد.

ولی الله دینی تصریح کرد: موقعیت خاص شهرستان از جمله مرزی بودن و گردشگر پذیری و نیز استقرار منطقه آزاد ارس زمینه را برای خدمات دهی بیشتر فراهم کرد.

وی افزود: عملیات گازرسانی به روستاهای محروم و دورافتاده تلکری و نظرکندی به اتمام رسیده و برخورداری روستای اشتبین در دستور کار قرار گرفته و به زودی آغاز می شود.

دینی این موفقیت ها را حاصل تعامل سازنده مدیریت عالی شهرستان و همراهی مردم با شرکت گاز استان بیان کرد.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر جمعیت در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

 

بازدید 718 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ادارات
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %