سرخط اخبار

بصیرت و آگاهی، لازمه استفاده از فضای مجازی است

به گزارش ایرنا، احمد جهانسری روز پنجشنبه در جمع مدیران مدارس شهرستان جلفا اظهار کرد: مصونیت و حفظ نوجوانان و جوانان از آثار مخرب فضای مجازی وظیفه همگانی است.

وی افزود: دشمن با استفاده از تهدید سایبری، فرهنگ غنی جوانان ایران اسلامی را هدف قرار داده و بایستی با آگاهی سازی مانع از نفوذ فرهنگی بیگانگان شد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی به افکار پلید دنیای غرب در جوامع اسلامی با راه اندازی و توسعه شبکه های اجتماعی اشاره کرد و گفت: باید با شناخت دشمن و تکیه بر توانمندی های فرهنگی و اسلامی در مقابل هجمه های فرهنگی هوشیار بود.

جهانسری ادامه داد: ایران اسلامی به پشتوانه جوانان متدین و آگاه در مسیر پیشرفت قرار گرفته و بسیاری از مرزهای علمی را شکافته است.

فرماندار جلفا نیز در این مراسم با ارایه گزارشی از اقدامات کارگروه پدافند غیرعامل شهرستان، برگزاری کلاس آموزشی برای مدیران مدارس، همایش سایبری با حضور دانشجویان و دانش آموزان، رزمایش افت فشارگاز در مقابله با اقدامات تروریستی و بازدید و ارزیابی مراکز حساس و کلیدی پدافند غیرعامل را از برنامه های این کارگروه عنوان کرد.

زاهد محمودی تشریح سیاست های پدافند غیرعامل برای مردم با استفاده از تریبون نمازجمعه و مدارس سطح شهرستان را از دیگر برنامه های کارگروه در طول هفته پدافند غیرعامل ذکر کرد.

بازدید از منطقه آزاد ارس و مناطق مرزی و امکان سنجی این منطقه در پدافند غیرعامل از دیگر برنامه های مدیرکل پدافند غیرعامل آذربایجان شرقی و کارگروه پدافند غیرعامل شهرستان جلفا بود.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر در 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع و از طریق رودخانه ارس با جمهوری خودمختار نخجوان و جمهوری ارمنستان مرز مشترک دارد.

بازدید 540 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ادارات
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %