سرخط اخبار

امام جمعه جلفا در آیین بازگشایی مدارس/ تربیت اسلامی دانش آموزان اولویت مربیان باشد

 امام جمعه شهرستان جلفا گفت: مربیان مدارس رشد و تقویت تربیت اسلامی دانش آموزان را اولویت آموزشی خود قرار دهند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، حجت الاسلام علی انتظاری در آیین نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس که در دبستان دخترانه فدک هادیشهر برگزار شد، اظهار کرد: شخصیت آینده سازان این مملکت در کنار تحصیل علم به کسب  معنویات و فضایل اخلاقی وابسته است و این مهم باید مدنظر مربیان و والدین باشد.

وی از مراکز علم و دانش و نیز خانواده ها به عنوان مرکز اصلی رشد و نمو کودکان یاد کرد و افزود: متاسفانه کوتاهی در توجه خانواده ها و مربیان به دوری فرزندان و دانش آموزان از ارزش های اسلامی مشکل آفرین شده است.

امام جمعه جلفا تلاش دشمنان برای ضربه زدن به ارزش های دینی و اسلامی در جوانان را مورد اشاره قرار داد و افزود: استکبار با ابزارهای گوناگون در صدد تضعیف کردن ارزش های اسلامی در بین جوانان است که والدین و متولین تعلیم و تربیت باید هوشیار باشند.

حجت الاسلام انتظاری از خانواده ها خواست در کنار مربیان در امر تربیت و پرورش دانش آموزان به معلمان کمک کنند چراکه این امر باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان خواهد شد.

با آغاز سال تحصیلی همزمان با سراسر کشور زنگ بازگشایی مدارس در 85 باب مدرسه شهرستان جلفا نواخته شد و تعداد 9 هزار و 500 دانش آموز در تمامی مقاطع تحصیلی در سر کلاس های درس حاضر شدند.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر جمعیت در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

 

 

بازدید 643 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار علمی و فرهنگی
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %