سرخط اخبار

آیین تکریم خبرنگاران شهرستان جلفا برگزار شد

در گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار، آیین تکریم خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی و خبر شهرستان جلفا با حضور فرماندار، معاونین، بخشداران مرکزی و سیه رود، شهردار هادیشهر به همت روابط عمومی فرمانداری در یک فضای صمیمی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، در این آیین ابتدا فرماندار جلفا با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید ایرنا محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار از زحمات و تلاش های اصحاب رسانه در انعکاس واقعیت ها به مردم به عنوان پل ارتباطی دولت با مردم تشکر کرد.

زاهد محمودی از خبرنگاران به عنوان بازوان توانمند دولتمردان در نیل به اهداف و پیشرفت در امور یاد کرد و افزود: اصحاب رسانه با انعکاس عملکرد خادمان مردم و انتقادهای سازنده در کوتاهی مسؤلان در خدمت رسانی به مردم در کنار بیان خدمات و نکات مثبت دولت می توانند در حل مشکلات و ایجاد امیدواری در مردم تلاش کنند.

وی با تجلیل از مقام شامخ خبرنگاران از این قشر به عنوان قهرمانان روزهای پرتلاطم یاد کرد و افزود: خبرنگاران و فعالان اطلاع رسانی با ایثار و فداکاری و شجاعت در راه اعتلای نظام اسلامی قدم برمی دارند.

فرماندار جلفا در ادامه گریزی به خدمات و دستاوردهای سه ساله دولت تدبیر و امید در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، سلامت و امنیت مردم پرداخت و گفت: دولت یازدهم با کاهش نرخ تورم و تثبیت قیمت ها و کاهش نرخ بیکاری و تقویت زیرساخت های سلامت و رفاه مردم  توانست امیدها را در مردم زنده کرده و آنان را به آینده امیدوار سازد.

محمودی از خبرنگاران خواست دولت دکتر روحانی را در نیل به اهداف که همان ساختن ایرانی آباد و اقتدار و عزت ایرانیان در سرتاسر دنیا است، یاری کنند.

وی به خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان مرزی جلفا اشاره و خاطرنشان کرد: روند روبه رشد شهرستان در بسیاری از زمینه ها از جمله ارتقای بیمارستان هادیشهر از مرکز درمانی به بیمارستان تخصصی، تحولات اساسی در چهره روستاها و سطح زندگی روستاییان، رونق کسب و کار و افزایش امید به زندگی در مردم بسیار مشهود است.

محمودی عمران و آبادانی شهرستان در زمینه ارتباطات و رونق کشاورزی و اشتغالزایی بی نظیر دانست و افزود: رکود در حوزه های یاد شده در سالهای قبل از دولت یازدهم روند صعودی داشت که دولت یازدهم این روند را کند و مسیر آن را تغییر داد.

در این آیین هریک از خبرنگاران در سخنانی با تقدیر از عملکرد نماینده عالی دولت در شهرستان، آن را نتیجه تدبیر و درایت خاص فرماندار و نیز در سایه تعامل حاکمیت شهرستان با سایر مسؤولین و خبرنگاران بیان کردند.

برخی از اصحاب رسانه در خصوص طرح های قابل افتتاح در هفته دولت امسال سوال کردند که فرماندار شهرستان از افتتاح دهها طرح عمرانی و خدماتی و اشتغالزایی با مجموع هزینه ای بالغ بر  20 میلیارد تومان از جمله پل غیر هم سطح جنوب هادیشهر، تونل محور جلفا سیه رود، چندین طرح پرورش ماهی و طرح های آبادانی در روستاها خبر داد.

همچنین خبرنگاران از طرح های عمرانی و وضعیت عمومی هادیشهر از شهردار هادیشهر که در این آیین حضور داشت سوال کردند که با پاسخ قانع کننده و ارایه گزارش عملکرد مثبت شهردار مواجه شدند.

در ادامه این مراسم از وب سایت فرمانداری شهرستان جلفا به آدرس www.jolfa.gov.ir رونمایی شد.

تجلیل از خبرنگاران با اهدای جوایز توسط شهرداری هادیشهر و ادارات راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی از دیگر برنامه های این مراسم معنوی و صمیمی بود.

بازدید 509 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار علمی و فرهنگی
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %