سرخط اخبار

افزایش آمار تردد در مبادی مرزی جلفا/ رضایت مندی مسافران از سطح خدمات

فرماندار شهرستان جلفا گفت: تردد مسافر در مبادی مرزی این شهرستان( جلفا و نوردوز) به واسطه بهبود خدمات روند افزایشی یافته است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی اظهار کرد: به دلیل ساماندهی امورات مرزی و تسهیل در تردد مسافران در پایانه های مرزی جلفا و نوردوز تمایل به مسافرت به جمهوری ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان در میان هموطنان افزایش یافته است.

وی افزود: در طول تعطیلات پایانی ماه مبارک رمضان و شروع سفرهای تابستانی روزانه بیش از سه هزار نفر از مرزهای این شهرستان تردد می کنند که حاکی از رشد 30 درصدی نسسبت به سال های گذشته است.

رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان جلفا ادامه داد: به دنبال تحولات در کشور ترکیه و بروز برخی حوادث و ناامنی برای گردشگران هجوم خیل عظیم گردشگران ایرانی به جمهوری های آسیای میانه شدت گرفته است.

به گفته محمودی در تعطیلات عید سعید فطر در مجموع بیش از 30 هزار مسافر از مبادی مرزی این شهرستان تردد کرده اند.

وی افزایش ماموران گذرنامه و بانکی و ارایه خدمات رفاهی به مسافران در پایانه های مرزی و مهم تر از همه تدابیر لازم در کشورهای هدف گردشگری توسط سفارت خانه ها و کنسولگری ها را از علل اصلی رغبت بیشتر مسافران به مسافرت به جمهوری ارمنستان و نخجوان بیان کرد.

فرماندار جلفا خاطرنشان کرد: خدمات رسانی مطلوب و ساماندهی امورات مرزی در نهایت منجر به رضایت مندی مسافران عبوری شده است.

محمودی از مسافران و گردشگران در همکاری با عوامل مرزی و رعایت موارد قانوی و هشدارها و نیز رعایت قوانین کشور مقابل قدردانی کرد.

پایانه مرزی جلفا در مرز ایران با جمهوری خودمختار نخجوان و پایانه نوردوز در مرز کشورمان با جمهوری ارمنستان در محدوده شهرستان جلفا واقع شده است.

بازدید 497 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در رویدادها
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %