سرخط اخبار

فرماندار جلفا: مسوولان اصل بی طرفی را در انتخابات رعایت کنند

فرماندار شهرستان جلفا با هشدار به مسوولان در استفاده از امکانات دولتی به نفع کاندیدای خاص، رعایت اصل بی طرفی در انتخابات را به آنان متذکر شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی روز سه شنبه در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: رویکرد دولت به عنوان مجری انتخابات، سلامت انتخابات در کنار حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است و همه باید دولت را در تحقق این امر یاری کنند.

وی فراهم سازی شرایط برای برگزاری انتخابات را وظیفه مسوولان ومتولیان امر انتخابات دانست و افزود: فراهم نمودن فرصت یکسان برای حضور حداکثری در انتخابات امر مهمی است وهمه سلایق باید امکان حضور در انتخابات را داشته باشند.

فرماندار جلفا ایجاد شور وشوق انتخاباتی در کنار امنیت انتخاباتی را مهم دانست و گفت: اجرای صحیح قانون در برگزاری انتخابات سالم و حرف اول را می زند و در این خصوص باید از همه ظرفیت ها و امکانات استفاده شود.

محمودی به تجربه برگزاری انتخابات در طول عمر بابرکت انقلاب اسلامی اشاره وتصریح کرد: امروز عزت و اقتدار ایران اسلامی در سایه دموکراسسی و مردم سالاری و انتخابات پرشور و سالم رقم حاصل شده است.

وی آمادگی مدیران دستگاههای اجرایی و تمامی نهادها و سازمان ها در تعامل سازنده ومشارکت همه جانبه در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را خواستار شد.

وی خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان یادآور شد؛ در صورتی که قصد حمایت از فرد یا فارادی در انتخابات را دارند از سمت خود استعفا دهند در غیر این صورت برخورد قانونی اعمال خواهد شد.

فرماندار جلفا در این نشست که در گرامیداشت هفته بسیج  برگزار شد؛ داشتن روحیه بسیجی در خدمت به مردم را به مسوولان توصیه کرد.

محمودی همچنین تکریم و احترام ارباب رجوع، حضور به موقع و منظم در محل خدمت، خدمت رسانی صادقانه به مردم و تعامل گروهی را به روسای ادارات و دستگاههای اجرایی این شهرستان متذکر شد.

در این نشست روسای جدید شبکه بهداشت و درمان، کمیته امداد حضرت امام (ره)، زندان و پست بانک شهرستان جلفا به اعضا معرفی شدند.

بازدید 528 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %