سرخط اخبار

فرماندار جلفا: لازمه حضور حداکثری مردم در انتخابات، اعتماد سازی است

فرماندار شهرستان جلفا گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات اولویت نخست مجریان انتخاباتی است و برای تحقق آن جلب اعتماد مردمی ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرماندرای جلفا، زاهد محمودی روز دوشنبه در نشست هماهنگی ستاداجرایی انتخابات با هیات نظارت بر انتخابات شهرستان جلفا اظهار کرد: برگزاری انتخابات در فضای آرام و به دور از هرگونه شایبه آفرینی در کنار عمل به قانون در حضور مردم در پای صندوق رای مهم است.

وی از مجریان انتخاباتی به عنوان مدافعان آرای مردم توصیف کرد و افزود: برگزاری انتخابات سالم و در شان ملت ایران ونظام اسلامی وظیفه همه دست اندرکاران انتخاباتی است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان جلفا بزرگترین آفت را در انتخابات، تنش و فضای ناامنی در انتخابات بیان کرد وگفت: نباید اجازه داد برخی افراد اهداف شخصی وسیاسی خود را در انتخابات دنبال کنند.

محمودی خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم و زیرساخت های انتخابات در شهرستان فراهم است و برای برگزاری هرچه بهتر انتخاباتی سالم آماده هستیم.

وی بر ضرورت تعامل وهمکاری مجریان انتخاباتی و هیات نظارت بر انتخابات شهرستان تاکید کرد و گفت: ملاک ارزیابی شهرستان در انتخابات، حضور حداکثری مردم وصحت و سلامت انتخابات است.

فرماندار جلفا  تصریح کرد: با تشکیل کمیته های پنجگانه ستاد انتخابات شهرستان کارهای اجرایی ستاد و نیز رصد تمامی فعالیت های زودهنگام کاندیداهای احتمالی به صورت جدی و ویژه آغاز شده و با هرگونه تخلفات تبلیغاتی غیرقانونی برخورد خواهد شد.

در این نشست رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان جلفا نیز بر ضرورت آمادگی در برابر مشکلات احتمالی تاکید کرد.

نصرالله هوشمند اظهار کرد: آسیب شناسی انتخابات در روند برگزاری انتخابات بسیار حیاتی است و تضمین کننده انتخاباتی سالم و قانون محور است.

وی با تقدیر از ستاد انتخابات شهرستان در برگزاری این نشست، بر تداوم جلسات هماهنگی برای نیل به اهداف انتخابات که همان حضور حداکثری مردم است، تاکید کرد.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند 94 برگزار می شود.

بازدید 495 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %