سرخط اخبار

فرماندار جلفا: عامل موفقیت دستگاه دیپلماسی، بهره گیری از منویات رهبری است

فرماندار شهرستان جلفا گفت: دستگاه دیپلماسی کشور در سایه بهره گیری از فرمایشات و راهکارهای مقام معظم رهبری به توفیقات بزرگی دست یافته است.

به گزارشروابط عمومی فرمانداری جلفا،زاهد محمودی در جمع اهالی روستای سیلگرد از توابع بخش مرکزی این شهرستان، اظهار کرد: امروز شاهد عظمت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه بین المللی هستیم و این به برکت تعامل سازنده و رویکرد ارزنده دستگاه دیپلماسی کشور است.

وی به نشست اخیر بین المللی وین در خصوص مسایل اشاره و تصریح کرد: دعوت از کشورمان به این نشست و درج پیشنهادات و راهکارهای ایران در بیانیه پایانی نشان از نقش حساس وانکارناپذیر ایران اسلامی در معادلات جهانی و منطقه ای است.

فرماندار جلفا در ادامه به خدمات دولت در روستاها و مناطق محروم اشاره کرد و گفت: توجه خاص دولت تدبیر وامید به توسعه همه جانبه با محوریت قرار دادن روستاها و تلاش برای حل مشکلات روستاییان  با  ارایه بسته های حمایتی  ویژه، زمینه را برای پیشرفت کشور فراهم کرده است.

وی به خدمات صورت گرفته در سطح روستاهای شهرستان در طول دو سال عمر دولت یازدهم اشاره و اشتیاق روستاییان برای فعالیت اقتصادی در روستاها و مهاجرت معکوس از شهرها به مناطق روستایی را نتیجه سیاست های امید افزایی و محرومیت زدایی دولت دانست.

محمودی خاطرنشان کرد: بهره مندی ساکنین روستاها از طرح نظام سلامت و تحت پوشش قرار گرفتن آحاد مردم به خصوص روستاییان از خدمات بیمه درمانی از افتخارات دولت کریمه می باشد.

در این نشست که مدیر عامل منطقه آزاد ارس و جمعی از مسوولین محلی حضور داشتند، اهالی روستای سیلگرد به پاس خدمات ارزنده فرماندار شهرستان در رسیدگی به وضع نامناسب راه ارتباطی و تخصیص اعتبارات خاص در عمران و آبادانی روستا با اهدای لوحی تشکر کردند.

در حاشیه این دیدار مردمی، بهره برداری از دفتر شورای اسلامی روستای سیلگرد نیز آغاز شد.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و از طریق رودخانه ارس با جمهوری ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان مرز مشترک دارد. 

بازدید 504 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %