سرخط اخبار

فرماندار جلفا: تکریم بیمار وظیفه اصلی خادمان سلامت است

فرماندار شهرستان جلفا گفت: تکریم و احترام به بیماران از وظایف اصلی خادمان سلامت بوده و در نیل به اهداف حوزه سلامت موثر است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جلفا، زاهد محمودی در آیین تودیع ومعارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اظهار کرد: مراجعین به مراکز درمانی با سلایق مختلف بوده و حفظ احترام و تکریم آنان مطالبه دولت از حوزه سلامت است.

وی با اشاره به برنامه های دولت یازدهم در ارتقای سطح سلامت جامعه، تصریح کرد: طرح نظام سلامت بحث حاکمیتی است وهمه باید دولت را در نیل به اهداف خود یاری کنند.

فرماندار جلفا تسریع در امور بیماران را از دیگر مولفه های لازم در حوزه سلامت بیان کرد و افزود: احساس آرامش و رضایت در بیماران در بهبود و درمان آنان تاثیر مستقیم دارد.

محمودی خاطرنشان کرد: سلامت معنوی در کنار ارایه خدمات بهداشتی به بیماران از معیارهایی است که در حوزه سلامت توسط متولیان امر باید مدنظر باشد.

وی تلاش برای جلب مشارکت مردمی در بهبود خدمات درمانی و سلامت را مورد اشاره قرار داد و گفت: بسیاری از مشکلات و کاستی ها در  حوزه بهداشت و درمان با جلب نیت هی خیرخواهانه افراد حل و فصل می شود.

فرماندار جلفا به وضعیت مطلوب بهداشتی و درمانی شهرستان اشاره و با اعلام رضایت از ارتقای سطح بهداشتی و درمانی در بیمارستان هادیشهر و سایر مراکز درمانی از توجه ویژه دولت در ارتقای سطح بهداشت مناطق مرزی ابراز امیدواری کرد.

محمودی همجواری شهرستان جلفا با دو جمهوری خودمختار نخجوان و جمهوری ارمنستان را ظرفیت مهمی در گردشگری سلامت دانسته و بر ضرورت تجهیز مراکز درمانی به امکانات و دستگاههای پیشرفته درمانی تاکید کرد.

وی همچنین بهره گیری از ظرفیت منطقه آزاد ارس در ارتقای سطح سلامت شهرستان را به مدیریت جدید شبکه بهداشت و درمکان شهرستان متذکر شد.

در این آیین حمید شیرعلی زاده به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا منصوب و از خدمات محمدرضا رئیسی مدیر سابق این شبکه قدردانی شد.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر جمعیت در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و از طریق رودخانه ارس با جمهوری خودمختار نخجوان و جمهوری ارمنستان مرز مشترک دارد.

 

بازدید 409 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %