سرخط اخبار
همایش ها و کنفرانس ها

همایش ها و کنفرانس ها (9)

دوشنبه, مهر 17 1396

همایش بزرگداشت روز ملی روستا در شهرستان جلفا برگزار شد

با حضور امام جمعه شهرهای هادیشهر و جلفا، فرماندار، شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش مرکزی و سیه رود، همایش بزرگداشت روز ملی روستا در تالار حیدربابا روستای زاویه در شهرستان جلفا برگزار شد.

در این همایش به تعدادی از مدیران ادارات که با نظر سنجی از شوراهای اسلامی و دهیاران همکاری و تلاش بیشتری برای حل مشکلات روستاها داشتند، هدایایی از سوی شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان اهدا شد.

پنج شنبه, اسفند 05 1395


همایش تجلیل از نخبگان و استعدادهای برتر شهرستان جلفا در زمینه‌های مختلف علمی، ورزشی، هنری و فرهنگی با حضور مسئولان محلی برگزار شد.

چهارشنبه, شهریور 31 1395

معاون عمرانی استاندار:

دهیاران در توسعه و آبادانی روستاها با یکدیگر رقابت کنند

چهارشنبه, شهریور 17 1395

این همایش که در گرامیداشت هفته ازدواج به همت فرمانداری جلفا و مساعدت و همکاری منطقه آزاد ارس، شهرداری های هادیشهر و جلفا، ادارات ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، از تعدادی از زوج های موفق و کارمندان زن محجبه ادارات شهرستان تجلیل شد.

جمعه, خرداد 21 1395

فرماندار شهرستان جلفا با هشدار به مسوولان در استفاده از امکانات دولتی به نفع کاندیدای خاص، رعایت اصل بی طرفی در انتخابات را به آنان متذکر شد.

جمعه, خرداد 21 1395

فرماندار شهرستان جلفا گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات اولویت نخست مجریان انتخاباتی است و برای تحقق آن جلب اعتماد مردمی ضروری است.

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %