سرخط اخبار

فرماندار جلفا;تعامل مجلس با دولت در توسعه و پیشرفت کشور راهگشا است

فرماندار شهرستان جلفا گفت: تعامل مجلس با دولت بدون لحاظ گرایش های جناحی و سیاسی در توسعه و پیشرفت کشور بسیار حایز اهمیت بوده و راهگشاست.

 

زاهد محمودی در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: همفکری و تعامل با مجلس جدید رویکرد دولت یازدهم است که این امر باعث سربلندی نظام و تحقق شعارهای دولت در حل مشکلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: مجلس دهم بهتر و بیشتر از مجالس گذشته می تواند در مسیر توسعه کشور و تحکیم آرمان های حضرت امام(ره)، شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری گام بردارد.

فرماندار جلفا با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی و حل مشکلات اقتصادی مسئله اصلی امروز کشور است، تصریح کرد: حل مشکلات اقتصادی فقط وظیفه دولت نیست و سایر قوا به خصوص مجلس و ارگان های ذیربط باید در تحقق اقتصاد مقاومی دولت را یاری کنند.

محمودی با اشاره به دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید با تثبیت نرخ ارز، ثبات قیمت ها، اصلاح ساختار دولتی و اشتغالزایی توانسته است در مسیر اقتصاد مقاومتی و پیشرفت کشور قدم بردارد.

وی همراهی و تعامل سایر قوا با قوه مجریه را لازمه استمرار و تداوم این موفقیت ها بیان کرد.

فرماندار جلفا بهره گیری از تمامی ظرفیت های ادارات و دستگاههای دولتی را برای نیل به اهداف توسعه ای و تحقق اقتصاد مقاومتی لازم دانست و افزود: باید با ایجاد فضای همدلی از هرگونه کم کاری و بی حالی در ادارات پرهیز شود.

محمودی در ادامه چند مورد از تذکرات آیین نامه ای از جمله تکریم ارباب رجوع، مسوولیت پذیری، رسیدگی به مشکلات مردم، نظم و انضباط اداری، مردمداری، عدالت محوری، حضور در مراسم و برنامه های مذهبی و فرهنگی از جمله نماز جمعه و تلاش برای تقویت سلامت جسمی و روحی مردم را به مدیران ادارات شهرستان متذکر شد.

در این نشست که در جوار بارگاه مقدس امامزاده سید محمدآقا واقع در روستای نوجه مهر از توابع بخش سیه رود شهرستان جلفا برگزار شد، مدیران جدید اداره کل گمرک جلفا، میراث فرهنگی و صنایع دستی، شهردار سیه رود، فرمانده پلیس راه، رئیس صنعت، معدن و تجارت، اداره پست و دانشگاه پیام نور هادیشهر به اعضا معرفی شد.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر جمعیت یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی است که در 125 کیلومتری تبریز مرکز آین استان قرار گرفته است.

 

بازدید 605 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار سیاسی
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %