سرخط اخبار

اندیشه‌های امام راحل برای نسل جوان بازگو شود

معاون سیاسی و اجتماعی شهرستان جلفا گفت: اندیشه های امام راحل باید برای نسل جوان تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، صادق احمدی در جلسه تشکیل ستاد گرامیداشت مراسم ارتحال حضرت امام(ره) این شهرستان اظهار کرد: افکار و آرمان های حضرت امام(ره) می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات جوانان باشد.

 وی تاکید کرد: مسوولان باید با اجرای برنامه های فرهنگی و برگزاری نشست های هم اندیشی و گفتمان ها جوانان را با سیره امام راحل آشنا ساخته و وصیت نامه سیاسی الهی بنیانگذار انقلاب اسلامی را به جوانان بازگو کنند.

معاون فرماندار جلفا افزود: با توجه به برگزاری آیین گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب کمیته های مختلفی برای برگزاری هرچه بهتر این آیین تشکیل و وظایف هریک از دستگاهها نیز مشخص شده است.

احمدی خاطرنشان کرد: به این مناسبت ویژه برنامه هایی در سطح شهرها  و روستاهای شهرستان توسط  متولیان امر تدوین و آیین گرامیداشتی در مصلای وحدت هادیشهر برگزار خواهد شد.

وی از اعزام گروههای مردمی برای شرکت در آیین سالگرد ارتحال به حرم امام راحل خبر داد و گفت: برای برگزاری باشکوه تر مراسم امسال برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

در این نشست مسوولین کمیته های 15 گانه ستاد گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد مراسم ارتحال حضرت امام(ره) شهرستان مشخص و فعالیت خود را آغاز کردند.

بازدید 494 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار سیاسی
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %