سرخط اخبار

فرماندار جلفا: حفظ کرامت نیازمندان در اولویت حمایت از آنان است

فرماندار شهرستان جلفا گفت: تکریم و حفظ کرامت نیازمندان و محرومان جامعه امری ضروری بوده و بر حمایت از آنان اولویت دارد و نباید شخصیت نیازمندان خدشه دار شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی در آیین تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد حضرت امام (ره) این شهرستان اظهار داشت: خدمات نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد در سطح کشور بعد از پیروزی انقلاب خوشبختانه بستر خدمات‌رسانی بی‌منت را برای محرومین و نیازمندان جامعه فراهم کرده است.

وی با تقدیر از عملکرد کمیته امداد در زمینه خدمات‌رسانی به نیازمندان جامعه گفت: سطح رضایت مندی مردم از خدمات و اقدامات این نهاد بالا بوده که جای تقدیر دارد.

فرماندار جلفا با اشاره به سیاست دولت تدبیر و امید در محرومیت زدایی و اشتغالزایی برای مددجویان، افزود: دولت یازدهم با رویکردی جدید و ارایه سیاست های حمایتی در جهت خودکفایی جامعه مددجویی قدم های موثری برداشته است.

محمودی با بیان اینکه با توانمندسازی افراد زیر پوشش این نهاد، بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود، اظهار کرد: ایجاد اشتغال مناسب و توانمندسازی مددجویان از دغدغه‌های مهم دولت است که با تمام توان در این رابطه در کنار وظایف دیگر، تلاش می‌شود.

وی تصریح کرد: تلاش برای جذب حداکثری خیرین در رفع محرومیت و فقرزدایی در دولت روحانی بیشتر مورد توجه قرار گرفته و این مایه امیدواری برای جامعه مددجویی کشور شده است.

فرماندار جلفا با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان در جذب مشارکت های خیرین، گفت: باید از ظرفیت خیرخواهی افراد خیر نهایت استفاده را نموده و ارتباط تنگاتنگی با آنان داشت.

محمودی رسیدگی به مشکلات مددجویان در نقاط دورافتاده، ارایه تسهیلات خوداشتغالی به واجدین شرایط و تکریم ارباب رجوع را به مدیریت جدید کمیته امداد امام (ره) شهرستان متذکر شد.

در این نشست میر ابوالفضل حسینی به عنوان مدیر جدید کمیته امداد حضرت امام (ره) جلفا معرفی و از تلاش مدیر قبلی این نهاد قدردانی شد.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و از طریق رودخانه ارس با جمهوری ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان مرز مشترک دارد.

 

بازدید 502 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار سیاسی
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %