سرخط اخبار
اخبار سیاسی

اخبار سیاسی (9)

یکشنبه, مهر 02 1396

فرماندار شهرستان جلفا در دیداری که با فعالان سیاسی و اجتماعی و اعضای ستادهای مردمی دکتر روحانی در شهرستان داشت، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع نخبگان، از فعالین سیاسی و اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.
داود گرشاسبی اظهار داشت: الحمدالله با تعامل و همراهی مسولین و تلاش همگانی به خصوص فعالان سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و با مشارکت حداکثری مردم انتخابات 29 اردیبهشت در کمال صحت و سلامت برگزار شد.
وی تصریح کرد: خدا را شاکریم که گفتمان اصلاح طلبی و اعدال در برابر تمام هجمه هایی که بر علیه دولت تدبیر و امید می شد، با درایت ریاست جمهوری و حضور باشکوه مردم به ثمر نشست و همه شاهد پیروزی عقلانیت و تدبیر بودیم.
مقام عالی دولت در شهرستان جلفا با اشاره به ضرورت اتخاذ عقلانیت در علم سیاست، اظهار کرد: عقلانیت یعنی انجام امورات بر اساس کار کارشناسی و آینده نگری و پرهیز از انجام کارهای احساسی و هیجانی و اینکه تمام امور بر اساس رانت خواری و بر مبنای احساسات نباشد.
گرشاسبی خاطرنشان کرد: اندیشه اصلاح طلبان بر خلاف مصلحت طلبی است و منفعت طلبی در آن معنا ندارد و می تواند در کنار اعتدال که یک روش و منش است کشور را به سمت و سوی توسعه و پیشرفت رهنمون شود.
وی با بیان اینکه در شرایط کنونی انتظارات و سطح توقعات از دولت روحانی بسیار بالاست، گفت: انتظارات باید متناسب با شرایط کشور و منطقه بوده و در شرایط کنونی تعامل و همفکری می تواند راهشگای حل مسایل کشور باشد.
فرماندار جلفا افزود: نوع نگاه و نگرش به مسایل باید اصلاح شود و با تغییر ذهنیت و صبر و حوصله داشتن در امورات می تواند مسیرها را به سمت توسعه همه جانبه هدایت کند.
گرشاسبی با تاکید بر خودداری از هرگونه کارهای احساسی و هیجانی، داشتن سعه صدر در امور و پرهیز از تکرار اقدامات شتاب زده همانند سالهای قبل از دولت یازدهم را به فعالان سیاسی توصیه کرد.
وی ادامه داد: در شرایط کنونی باید با نگاه مدیریتی به مسایل و پیشبرد تمامی امور با عقلانیت و تغییر در تفکرات افراد در کنار استفاده از تفکرات نخبگان در حل مسایل و مشکلات حرکت کنیم.
فرماندار جلفا تصریح کرد: همانطوری که در انتخابات اخیر مردم و حامیان دولت تدبیر و امید با فعالیت های سیاسی در موفقیت مجدد دکتر روحانی نقش آفرینی کردند، پس از انتخابات نیز باید در بسترهای اقتصادی و رونق تولید و اشتغال کمک حال دولتمردان باشند.
گرشاسبی در پایان با اشاره به پیامدهای سیال بودن فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، خطاب به حاضرین در نشست توصیه کرد با الهام از بزرگان و شخصیت های سیاسی حامی دولت، در مسیر اعتدال حرکت کرده و ثبات فکری مشخصی داشته باشند.
در این نشست صمیمی تعدادی از فعالان سیاسی و اجتماعی و اعضای ستادهای مردمی دکتر روحانی نظرات و دیدگاههای خود در خصوص مسایل و مشکلات شهرستان از جمله بیکاری، توجه به بخش های مختلف اقتصادی و کشاورزی و گردشگری شهرستان و همچنین استفاده از جوانان و فعالان فرهنگی و اجتماعی در جذب نیرو در ادارات مطرح کردند.

دوشنبه, مرداد 11 1395

فرماندار شهرستان جلفا گفت: تعامل مجلس با دولت بدون لحاظ گرایش های جناحی و سیاسی در توسعه و پیشرفت کشور بسیار حایز اهمیت بوده و راهگشاست.

دوشنبه, مرداد 04 1395

به گزارش ايرنا، در مراسم رژه نيروهاي مسلح در تبريز كه با حضور استاندار و نماينده ولي فقيه در استان برگزار شد ، يگان‌هاي نمونه ارتش، سپاه، نيروي انتظامي و بسيج توان رزمي و دفاعي خود را به نمايش گذاشتند.

یکشنبه, مرداد 03 1395

معاون سیاسی و اجتماعی شهرستان جلفا گفت: اندیشه های امام راحل باید برای نسل جوان تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، صادق احمدی در جلسه تشکیل ستاد گرامیداشت مراسم ارتحال حضرت امام(ره) این شهرستان اظهار کرد: افکار و آرمان های حضرت امام(ره) می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات جوانان باشد.

یکشنبه, مرداد 03 1395

به گزارش ايرنا، زاهد محمودي روز يكشنبه در آيين تجليل از مربيان و معلمان مدارس جلفا اظهار كرد: رشد اقتصادي هر جامعه به توان قشر جوان بستگي دارد و معلمان در اين فرآيند نقش سازنده دارند.

یکشنبه, مرداد 03 1395

به گزارش ايرنا، صادق احمدي روز شنبه در نشست شوراي هماهنگي بانك هاي عامل اين شهرستان اظهاركرد: بانك ها با اعطاي تسهيلات به فعالان اقتصادي و سرمايه گذاران در تحرك اقتصادي موثر باشند.

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %